Ücretsiz Kargo*

*300 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo ücretsiz.

FALL/WINTER 2021 COLLECTION

Yeni koleksiyonlarımız sizler için özenle hazırlandı. Sonbahar ve kışa özel renkleriyle şimdi stoklarda.

Sağlam ve Dayanıklı

HappBros ürünlerinin özel dikişleri ve kumaşlarıyla size güvende hissettiren bir yapısı vardır. Giydiğiniz andan itibaren sizi saran ve rahat hissettiren dikimiyle; zamanla yıpranan kumaş ve dikişlere oranla daha yüksek bir kaliteye sahiptir. Sahip olduğu eşsiz dikişler tecrübeli terzilerimiz tarafından özenle dikilmiştir ve kendisini salmayan bir yapıya sahiptir.

En Çok Tercih Edilenler

Sizler tarafından en çok ilgi gören ve beğenilen ürünlerimizi buradan bulabilirsiniz.

Minimalist Tasarım.

Özenle Yapıldı, Özel Kumaşlarla Özenle Dikildi.

HappBros ailesi olarak sizler için özverili bir çalışma ile Türkiye’nin en önde gelen kumaş üreticilerinden özel kumaşlar seçtik. Kaliteli kumaşlarımız uzman terzilerimiz tarafından özenle dikilip yeniden hayat buldu ve her dikişinde özel bir tecrübe taşıyor.

Güvenli Alışveriş

Merkez Bankası lisansı ve PCI-DSS 1. Seviye sertifikasına sahip iyzico ortaklığı sizlere güvenli alışveriş sunmaktadır. İyzico Sanal POS ile tüm ödemelerinizi güvenle alabilirsiniz.

Müşteri Memnuniyeti

Herhangi bir sorun durumunda bizimle hızlıca iletişime geçerek sorunlarınızı halledebilir veya destek ekibimize geri dönütlerinizi verebilirsiniz.

Hızlı Gönderim

Satın alımlardan sonra en geç 2-4 iş günü içerisinde kargo firmasına bağlı olarak ürünlerimiz sizlere ulaştırılmaktadır.

Çevreci Yaklaşım.

Geri Dönüştürülebilir. Çevreci Paketlendi.  Doğaya Zarar Vermez.

Kumaşlarımız %100 geri dönüştürülebilir pamuktan üretilmiştir. Doğaya kesinlikle zarar vermez. Ürünlerimizi paketlerken geleceği düşünüyoruz ve %100 pamuk bez çantalarda sizlere gönderiyoruz. Geleceğimize ve doğamıza yatırım yaparak, gelecek nesillere örnek oluyor, insanlık için büyük bir adım atıyoruz ve plastik çantalardan kurtuluyoruz.

Mükemmel Rahatlık

Ürünlerimizi tasarlarken sizleri düşündük ve içlerinde özgüvenli hissetmenizi istedik. Kalıplarımızı biraz büyütüp herkesi rahat hissettirecek Relaxed Fit, klasik kesime yakın ve rahat Regular Fit kalıplarını ortaya çıkardık. Giydiğiniz ilk günden itibaren çıkarmak istemeyeceksiniz.

Regular Fit ve Relaxed Fit kalıplarıyla mükemmel rahatlık.

Yünlü kumaş, tende yumuşak ve pürüzsüz bir his uyandırır. %100 pamuk kumaşı teninizi asla rahatsız etmez.

Minimalist ve göz yormayan ürün tasarımları.

Sizi Bekleyen Bir Sürpriz

Ürünlerimizi paketlerken içlerine sizleri mutlu edecek birkaç küçük hediye bırakıyoruz. Umarız hoşunuza gider.

NEW SEASON

Eşsiz Kalite.

Eşsiz kumaşı ve tasarımıyla sizleri bekliyor.